POZ

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA

W ramach świadczeń POZ zapewniamy pacjentom objętym ubezpieczeniem NFZ darmową opiekę zdrowotną. Gwarantujemy nieodpłatny dostęp do wysoko wykwalifikowanych lekarzy-specjalistów i pielęgniarek służących pomocą w diagnozie, leczeniu i rehabilitacji.

WYBÓR DLA ZDROWIA
Nasi lekarze rodzinni każdego dnia czekają na pacjentów – zarówno tych najmłodszych, jak i starszych. Wspólnie realizujemy misję udzielania darmowych świadczeń medycznych w ramach ubezpieczenia NFZ, dostarczając szybką i sprawną opiekę medyczną.

Pacjenci nas wybierają, bo wiedzą, że potrafimy skutecznie dbać o ich zdrowie – pracujemy bowiem po to, aby zatroszczyć się o zdrowie jak największej liczby osób z Łodzi i okolic. Skrupulatnie planujemy leczenie, realizujemy wszechstronne działania profilaktyczne, pieczołowicie diagnozujemy problemy zdrowotne i krok po kroku pomagamy w ich zwalczaniu. Dysponujemy nowoczesnym sprzęt medycznym oraz wykwalifikowanym personelem, co pozwala nam ze szczególną dbałością troszczyć się o zdrowie pacjenta.

Tak samo ważna jest dla nas przyjazna atmosfera każdej wizyty, o którą dbamy z równie dużym zaangażowaniem..

ZOSTAŃ NASZYM PACJENTEM

Każda z naszych placówek posiada aktualną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w ramach świadczeń POZ. Dzięki temu możecie bezpłatnie korzystać z usług naszych lekarzy we wszystkich należących do nas przychodniach.

Świadczenia otrzymują Państwo na podstawie Deklaracji Wyboru, którą można wypełnić w każdej z naszych poradni.

Oferta

ŚWIADCZENIA MEDYCZNE